Psihologs
Raiskuma iela 1,
Riga, Latvija, LV-1006
Kā pie mums nokļūt?
Pieprasīt atzvanīt
Pirmdiena - Piektdiena:
10:00 – 20:00
(Mājas vizītes līdz plkst. 21:00)
Sestdiena, Svētdiena – brīvdiena
Pieraksts pie speciālistiem zvanot pa telefonu vai nosūtot e-pastu
Sākums » Pakalpojumi » Psihologs

Psihologs

Psihologs

Psihologs sniedz psiholoģiskos pakalpojumus, veic psiholoģisko izpēti un izvērtēšanu, konsultēšanu, psiholoģisko rehabilitāciju krīžu un traumu gadījumos, veicina psiholoģisko adaptāciju un attīstību, Psihologs apgūst un lieto jomai specifiskās zinātniski pamatotās izpētes un izvērtēšanas, konsultēšanas, rehabilitācijas, adaptācijas un attīstības veicināšanas metodes un sniedz citus psiholoģiska rakstura pakalpojumus.

Mūsu Veselības centrā psihologs strādā ar mākslas, mūzikas, veidošanas terapijas metodēm. Psiholoģe - mākslas terapijas speciāliste piedāvā nodarbības, kurās liela nozīme ir mākslas darba radīšanas procesam, pozitīvi tendētai domāšanas un saskarsmes izpratnei. Tā bāzējas uz emocionālām vajadzībām un pozitīvi psiholoģisku kontaktu.

Deju un kustību terapija ir veselības aprūpes joma, kas uzlabo bērniem fizisko, emocionālo, kognitīvo (uztvere, atmiņa, uzmanība u.c.) un sociālo veselību.

Deju un kustību terapija ieteicama, ja bērnam ir:

  • hiperaktivitātes izpausmes;
  • paaugstināta trauksmes sajūta;
  • emocionālas grūtības;
  • uzvedības traucējumi;
  • grūtības pārdzīvot pārmaiņas (skolā, ģimenē).

Deju un kustību terapija var būt ieteikta gan individuāli bērnam, gan kopā ar kādu no vecākiem.

Pirms deju un kustības terapijas uzsākšanas vecākiem ir iespēja vienā tikšanās reizē ar terapeiti izrunāt visas ar terapiju saistītās aktualitātes.

Uzdot jautājumu