Klīniskais psihologs
Raiskuma iela 1,
Riga, Latvija, LV-1006
Kā pie mums nokļūt?
Pieprasīt atzvanīt
Pirmdiena - Piektdiena:
10:00 – 20:00
(Mājas vizītes līdz plkst. 21:00)
Sestdiena, Svētdiena – brīvdiena
Pieraksts pie speciālistiem zvanot pa telefonu vai nosūtot e-pastu
Sākums » Pakalpojumi » Klīniskais psihologs

Klīniskais psihologs

Klīniskais psihologs

Klīniskā psihologa pakalpojumi:

  • Konsultācijas bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem. Darbā pamatā tiek izmantotas spēļu terapija, dēju un kustību terapija, bērnu emocionālas audzināšanas metodes un citu pieeju elementi.
  • Psiholoģiskā izpēte un ieteikumi (intelektuāla attīstība, gatavība skolai, uzvedības un mācīšanas problēmas cēloņi utc.).
  • Psiholoģisko atzinumu sniegšana, izmantojot standartizētu Vekslera intelekta (WISC - IV) testu bērniem no 6 līdz 16 g.v.

Psiholoģiskā novērtēšana un intelekta izpēte bērniem no 6 līdz 16 gadu vecumam tiek veikta,izmantojot Vekslera intelekta (WISC - IV) testu bērniem, kas novērtē bērna kopējo intelekta attīstības koeficientu (IQ) un nosāka stiprās un vājās bērna intelektuālo spēju jomas (atmiņas, uzmanības, domāšanas specifikas).

Izpētes laikā sarunā ar pieaugušo tiek ievākta sākotnējā nepieciešamā informācija par bērna attīstības vēsturi. Pēc sarunas, psihologs lūdz bērnu izpildīt testa uzdevumu.

Kopumā izpētes laiks aizņem ~3 stundas. Ja bērnam vai pusaudzim ir grūtības ilgstoši koncentrēt uzmanību, tad testu izpilde var tikt sadalīta un veikta divās tikšanās reizēs.
Kopumā psiholoģiskai izpētei (sākotnējās informācijas ievākšana, testu izpilde ar bērnu) nepieciešamas ~ 2,5 stundas;

Rezultātu apstrādei un psiholoģisko atzinumu rakstīšanai nepieciešamas ~ 3 stundas;
Atgriezeniskās saites sniegšanai nepieciešams ~ 20 minutes.

Uzdot jautājumu