Logopēdi
Raiskuma iela 1,
Riga, Latvija, LV-1006
Kā pie mums nokļūt?
Pieprasīt atzvanīt
Pirmdiena - Piektdiena:
10:00 – 20:00
(Mājas vizītes līdz plkst. 21:00)
Sestdiena, Svētdiena – brīvdiena
Pieraksts pie speciālistiem zvanot pa telefonu vai nosūtot e-pastu
Sākums » Pakalpojumi » Logopēdi

Logopēdi

Logopēdi

Logopēds

Vizīte pie logopēda būtu jāpiesaka, ja:

  • ir burti, kurus bērns nespēj izrunāt;
  • bērns šļupst;
  • bērns runā ļoti neskaidri;
  • novēroti citi runas traucējumi.

Svarīgi zināt vedot bērnu pie logopēda

  • Darbs bērna runas uzlabošanā jāturpina arī mājās.
  • Pēc vizītes logopēds noteiks nepieciešamās darbības, runas treniņus un procedūras, kas nepieciešamas, lai labotu runas traucējumus.

Spēja skaisti runāt tā,ir kā jūsu bērna vizītkarte. Atcerieties, ka novēlota runas defektu korekcija var radīt grūtības laikā, kad tiek mācīta lasīšana un rakstīšana, kā arī var radīt nākotnē kompleksus.

Lai izvairītos no šīm nepatīkamajām sekām, ir nepieciešams sākt strādāt pie bērna valodas jau ļoti mazā vecumā, tiklīdz jūs pamanāt kādus traucējumus bērna runas attīstībā. Pastāv uzskats, ka runas defektus nav vērts labot pirms bērns nav sasniedzis 4 gadu vecumu. Tā nebūt nav – lielākā daļas runas defektu bērnu logopēdam ir jālabo jau agrāk.

Mūsu klīnikā jūs no speciālista saņemsiet laicīgu konsultāciju, lai jūsu bērnam nerastos nekādi valodas traucējumi nākotnē.

Audiologopēds veic komunikācijas spēju, runas/valodas, fonācijas un rīšanas traucējumu novērtēšanu, diagnostiku, korekciju un rehabilitāciju jebkura vecuma personām, kam ir dažādas izcelsmes runas, valodas, balss un rīšanas traucējumi.

 

Uzdot jautājumu